Sjöskumspipa 1800-tal

Sjöskumspipa 1800-tal
Sjöskumspipa 1800-tal
Sjöskumspipa 1800-tal
Sjöskumspipa 1800-tal
Sjöskumspipa 1800-tal
Sjöskumspipa 1800-tal
Sjöskumspipa 1800-tal
Sjöskumspipa 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SJÖSKUMSPIPA, med silverbeslag, otydliga stämplar, datering 1848, längd 16 cm

203294

2013-09-15