Kommandostav

Kommandostav
Kommandostav
Kommandostav
Kommandostav
Kommandostav
Kommandostav
Kommandostav
Kommandostav
Kommandostav
Kommandostav
Kommandostav
Kommandostav
Kommandostav
Kommandostav
Kommandostav
Kommandostav

Klubbat för:

64 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

KOMMANDOSTAV, beslag i mässing med spår av förgyllning, märkt Kongl Galeer flottan 1771, med Gustav III:s monogram och lilla riksvapnet, stången sekundär
Proveniens: Hedbergska samlingen, Bjersjölagård

203302

2013-10-10