Kommandostav
Klubbat för:
64 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
KOMMANDOSTAV, beslag i mässing med spår av förgyllning, märkt Kongl Galeer flottan 1771, med Gustav III:s monogram och lilla riksvapnet, stången sekundär
Proveniens: Hedbergska samlingen, Bjersjölagård
203302
2013-10-10