Kandelabrar 1 par Louis XV-stil Napoleon III

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, Louis XV-stil, Napoleon III, parställda för sju ljus, förgylld brons, centralt placerad putti hållande grenverk, övre ljushållare med löstagbar blomsterkorg, höjd 69 cm

Något stukade, tre insattser för ljus saknas, slitage

203305

2013-09-21