Kandelabrar 1 par Louis XV-stil Napoleon III
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, Louis XV-stil, Napoleon III, parställda för sju ljus, förgylld brons, centralt placerad putti hållande grenverk, övre ljushållare med löstagbar blomsterkorg, höjd 69 cm
Något stukade, tre insattser för ljus saknas, slitage
203305
2013-09-21