Maurice Elle Sarthou

Maurice Elle Sarthou
Maurice Elle Sarthou
Maurice Elle Sarthou
Maurice Elle Sarthou
Maurice Elle Sarthou
Maurice Elle Sarthou

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SARTHOU, Maurice Elle (1911- 2000): Abstrakt komposition, signerad ME Sarthou, olja på duk, 80x80 cm

203328

2013-09-14