Maurice Elle Sarthou

Maurice Elle Sarthou
Maurice Elle Sarthou

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SARTHOU, Maurice Elle (1911-2000): Abstrakt komposition, signerad ME Sarthou, färglitografi, XXII/XXV, 44x60 cm

203329

2013-09-14