Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SARTHOU, Maurice Elle (1911-2000): Abstrakt komposition, signerad ME Sarthou, färglitografi, XXII/XXV, 44x60 cm
203329
2013-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här