Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MOULY, Maurice (1918-2008): Abstrakt komposition, signerad M. Mouly, färglitografi, 40/250, 14x20 cm
203330
2013-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här