Hilding Linnqvist litografi

Hilding Linnqvist litografi
Hilding Linnqvist litografi

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

LINNQVIST, Hilding (1891-1984): Stilleben med blommor, signerad Hilding Linnqvist, IV / XXX, färglitografi, 68x40 cm
PROVENIENS: Färg och Form

203332

2013-09-29