Klubbat för:
550 SEK
1 000 SEK
LINNQVIST, Hilding (1891-1984): Stilleben med blommor, signerad Hilding Linnqvist, IV / XXX, färglitografi, 68x40 cm
PROVENIENS: Färg och Form
203332
2013-09-29