James Aumonier oljemålning

James Aumonier oljemålning
James Aumonier oljemålning
James Aumonier oljemålning
James Aumonier oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AUMONIER, James (1832-1911): Landskap med vattendrag, signerad, olja på pannå, 29x34,5 cm

203353

2013-09-15