Inge Schiöler

Inge Schiöler
Inge Schiöler
Inge Schiöler
Inge Schiöler

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SCHIÖLER, Inge (1908-1971): "Ljus grönska, Strömstad", signerad Inge Schiöler, daterad 1943 a tergo, pastell, 45x37 cm
Utställd: Göteborgs konstmuseum 1972, kat no 194, Statens museum för kunst, Köpenhamn 1972, kat no 54

203360

2013-09-14