Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SOCKERSKÅL, silver, stämplad Lyberg 1823, godronnerat liv, dekor av svanar och vilande hund, höjd 17, längd 20 cm, nyckel finns, vikt ca 772 g
Smärre bucklor
203362
2013-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här