Sockerskål silver

Sockerskål silver
Sockerskål silver
Sockerskål silver
Sockerskål silver
Sockerskål silver
Sockerskål silver
Sockerskål silver
Sockerskål silver
Sockerskål silver
Sockerskål silver
Sockerskål silver
Sockerskål silver

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SOCKERSKÅL, silver, stämplad Lyberg 1823, godronnerat liv, dekor av svanar och vilande hund, höjd 17, längd 20 cm, nyckel finns, vikt ca 772 g

Smärre bucklor

203362

2013-09-15