Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
KAFFEKANNA, silver, stämplad Carlsson, 1832, godronnerat liv, svärtat träskaft, locket krönt av papegoja, höjd 23 cm, vikt ca 838 g
Smärre bucklor, handtag med spricka
203366
2013-09-14