Kaffekanna silver

Kaffekanna silver
Kaffekanna silver
Kaffekanna silver
Kaffekanna silver
Kaffekanna silver
Kaffekanna silver

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

KAFFEKANNA, silver, stämplad Carlsson, 1832, godronnerat liv, svärtat träskaft, locket krönt av papegoja, höjd 23 cm, vikt ca 838 g

Smärre bucklor, handtag med spricka

203366

2013-09-14