Bestick silver
2013-09-14
203368
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BESTICK, 1800-tal, bestående av: matskedar, 4 st, dessertskedar, 5 st, såsslev, snäckmodell, total vikt ca 615 g
Slitage, med monogram