Agnes Cleve akvarell

Agnes Cleve akvarell
Agnes Cleve akvarell
Agnes Cleve akvarell
Agnes Cleve akvarell

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CLEVE, Agnes (1876-1951): "Båt på fjärden Stockholm", signerad Agnes Cleve, akvarell, 25x38 cm

203419

2013-09-15