Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CLEVE, Agnes (1876-1951): "Båt på fjärden Stockholm", signerad Agnes Cleve, akvarell, 25x38 cm
203419
2013-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här