Simone Dardel

Simone Dardel
Simone Dardel
Simone Dardel
Simone Dardel
Simone Dardel
Simone Dardel

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DARDEL, Simone, (1913-1996): (2) "Spanskt berglandskap, Altea" samt Figurkomposition, signerade Simone de Dardel, varav 1 stämpelsignerad, akvarell samt blandteknik, 34x26 resp 22x30 cm, oramade

203434

2013-09-29