Simone Dardel
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DARDEL, Simone, (1913-1996): (2) "Spanskt berglandskap, Altea" samt Figurkomposition, signerade Simone de Dardel, varav 1 stämpelsignerad, akvarell samt blandteknik, 34x26 resp 22x30 cm, oramade
203434
2013-09-29