Gideon Börje oljemålning
2013-09-28
203466
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BÖRJE, Gideon (1891-1965): Baigneuse, signerad G. Börje, olja på duk, 60x80 cm
PROVENIENS: Färg och Form
Dukskador