Harald Lyth grafik

Harald Lyth grafik
Harald Lyth grafik
Harald Lyth grafik
Harald Lyth grafik

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LYTH, Harald (född 1937) (2): "Utpost" samt "Port", signerade, hc samt ea, litografi och serigrafi, 59x40 resp 70x50 cm, oramade

1 med smärre kantskada

203468

2013-09-28