Bertil Lybeck akvarell
2013-09-28
203472
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LYBECK, Bertil (1887-1945): CM Bellman, Fredmans Epistel No 66, signerad Bertil Lybeck, akvarell, 30,5x39,5 cm, oramad