Bertil Lybeck akvarell

Bertil Lybeck akvarell
Bertil Lybeck akvarell
Bertil Lybeck akvarell
Bertil Lybeck akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LYBECK, Bertil (1887-1945): CM Bellman, Fredmans Epistel No 66, signerad Bertil Lybeck, akvarell, 30,5x39,5 cm, oramad

203472

2013-09-28