Bord intarsia

Bord intarsia
Bord intarsia
Bord intarsia
Bord intarsia
Bord intarsia
Bord intarsia

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ETAGEBORD, 1800-talets andra hälft, fanerat i mahogny samt intarsiadekor, låda i sarg, svarvade ben, höjd 86, 48x94 cm (utfällt)

Fanérskador, sprickor, nyckel saknas

203483

2013-09-15