Skrivbord med uppsats i gustaviansk stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVBORD med uppsats, gustaviansk stil, 1800-tal, fanerat i mahogny, uppsats med skjutdörrar, bakom liggande inredning i form av lådor med benknoppar, låda i sarg, mässingsbeslag, höjd 117, 97x103 cm, nycklar finns

Fanérskador, listdel samt skrivbordsunderlägg saknas, benknopp till låda medföljer

203484

2013-09-15