Väggpendyl empire
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VÄGGPENDYL, stockholmsarbete i empire, signerad Pehr Rydberg, Stockholm (Petrus Wilhelm R., 1803-38), förgylld, helslag, höjd 97 cm
Skador, nyckel och dekordetaljer saknas, glaset saknas
203487
2013-09-15