Väggpendyl empire

Väggpendyl empire
Väggpendyl empire
Väggpendyl empire
Väggpendyl empire
Väggpendyl empire
Väggpendyl empire
Väggpendyl empire
Väggpendyl empire

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VÄGGPENDYL, stockholmsarbete i empire, signerad Pehr Rydberg, Stockholm (Petrus Wilhelm R., 1803-38), förgylld, helslag, höjd 97 cm

Skador, nyckel och dekordetaljer saknas, glaset saknas

203487

2013-09-15