Chiffonjé Karl Johan

Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CHIFFONJÉ, Karl Johan, fanérad i mahogny, inredning med dekor av intarsia, imitationsmåleri och delvis förgyllning, höjd 135, 131x54 cm

Listdelar saknas, fanérskador, fanérbortfall

203489

2013-09-16