Salongsbord Karl Johan

Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSBORD, Karl Johan, fanérat i mahogny, på pelarfot, höjd 72, diameter 109 cm

Fläckar, fanérskador, fanérlagningar

203491

2013-09-16