Klubbat för:
350 SEK
1 200 SEK
SKÅPÖVERDEL, 1800-talets första hälft, mahognyfanér, nyckelbeslag av mässing i form av ansikte, spegel på dörren, höjd 105, 65x41 cm, nyckel finns
Ytskador, dekorelement saknas
203493
2013-09-16