Skåpöverdel 1800-tal

Skåpöverdel 1800-tal
Skåpöverdel 1800-tal
Skåpöverdel 1800-tal
Skåpöverdel 1800-tal
Skåpöverdel 1800-tal
Skåpöverdel 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

1 200 SEK

SKÅPÖVERDEL, 1800-talets första hälft, mahognyfanér, nyckelbeslag av mässing i form av ansikte, spegel på dörren, höjd 105, 65x41 cm, nyckel finns

Ytskador, dekorelement saknas

203493

2013-09-16