Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBYRÅ, Karl Johan, mahognyfanér, höjd 92, 105x50 cm
Nyckelbussningar saknas, fanerskador, skador,
203494
2013-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här