Ferdinand Boberg akvareller och teckning
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOBERG, Ferdinand (1860-1946): (4) Motiv från bl a Stockholm och Bergen, signerade Boberg, varav 2 daterade 38 resp 39, blyertsteckning samt 3 akvareller, 21x28 resp 11x9 cm
Akvareller ej ramade
203496
2013-09-15