Ferdinand Boberg akvareller och teckning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOBERG, Ferdinand (1860-1946): (4) Motiv från bl a Stockholm och Bergen, signerade Boberg, varav 2 daterade 38 resp 39, blyertsteckning samt 3 akvareller, 21x28 resp 11x9 cm

Akvareller ej ramade

203496

2013-09-15