Ludwig Munthe oljemålning

Ludwig Munthe oljemålning
Ludwig Munthe oljemålning
Ludwig Munthe oljemålning
Ludwig Munthe oljemålning
Ludwig Munthe oljemålning
Ludwig Munthe oljemålning

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

22 000 SEK

MUNTHE, Ludwig (Norge, 1841-1896): Vinterlandskap, signerad Munthe, olja på duk, 54x89 cm

203498

2013-09-15