Gösta Werner färglitografi

Gösta Werner färglitografi
Gösta Werner färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WERNER, Gösta (1909-1992): Komposition, signerad och daterad G Werner -79, 19/75, färglitografi, bladmått 75x53 cm

203509

2013-09-15