Claes Folcker litografier

Claes Folcker litografier
Claes Folcker litografier
Claes Folcker litografier
Claes Folcker litografier
Claes Folcker litografier
Claes Folcker litografier
Claes Folcker litografier
Claes Folcker litografier

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOLCKER, Claes (född 1940): (4) Stockholmsmotiv, signerade Claes Folcker, numrerade 3/175, litografier, ca 28x41 resp. 44x28 cm

203513

2013-09-15