Slagbord 1800-tal

Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SLAGBORD, furu, omrking 1800, med 2 slag, höjd 76, 100x47, total längd 173 cm

Slitage

203519

2013-09-15