Skrivbord Louis XV-stil
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DAMSKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, Louis XV-stil, svärtat trä, listverk inläggningar och beslag i mässing/förgylld metall, höjd 88, 70x48 cm, nycklar finns
Skador, listdelar med släpp
203522
2013-09-15