Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SNEDKLAFFSSEKRETÄR, George III, England, fanerat i mahogny, beslag i mässing, höjd 104, 91x53 cm, nycklar finns
Sprickor, enstaka fanerlagningar, smärre fanérskador
203536
2013-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här