Sekretär omkring 1800

Sekretär omkring 1800
Sekretär omkring 1800
Sekretär omkring 1800
Sekretär omkring 1800
Sekretär omkring 1800
Sekretär omkring 1800
Sekretär omkring 1800
Sekretär omkring 1800
Sekretär omkring 1800
Sekretär omkring 1800

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SNEDKLAFFSSEKRETÄR, George III, England, fanerat i mahogny, beslag i mässing, höjd 104, 91x53 cm, nycklar finns

Sprickor, enstaka fanerlagningar, smärre fanérskador

203536

2013-09-15