Vägglampor

Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGLAMPOR, 1 par, gulmetall, möjligen Bergboms, 1950-tal, kåpans längd 27 cm

Slitage

203540

2013-09-15