Nisse Zetterberg litografier

Nisse Zetterberg litografier
Nisse Zetterberg litografier
Nisse Zetterberg litografier
Nisse Zetterberg litografier
Nisse Zetterberg litografier
Nisse Zetterberg litografier
Nisse Zetterberg litografier
Nisse Zetterberg litografier

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ZETTERBERG, Nisse (1910-1986): (5) Stilleben, signerade, färglitografier, varierande mått, oramade

203541

2013-09-29