Georgij Fetco oljemålning

Georgij Fetco oljemålning
Georgij Fetco oljemålning
Georgij Fetco oljemålning
Georgij Fetco oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FETCO, Georgij (född1923): "Santorini", signerad G Fetco-57, olja på pappannå, 75x113 cm

203559

2013-09-15