Bengt Ribbentoft färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RIBBENTOFT, Bengt (född 1943): "Moonlight", färglitografi, signerad och numrerad B Ribbentoft, 23/360, 81x58 cm

203565

2013-09-15