Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PERSSON, Lasse (född 1937): "Stilleben", signerade och daterade Lasse Persson, kolteckningar, 43x55 samt 21x30 cm, oramad
PROVENIENS: Färg och Form
203566
2013-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här