Lasse Persson teckningar

Lasse Persson teckningar
Lasse Persson teckningar
Lasse Persson teckningar
Lasse Persson teckningar
Lasse Persson teckningar
Lasse Persson teckningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PERSSON, Lasse (född 1937): "Stilleben", signerade och daterade Lasse Persson, kolteckningar, 43x55 samt 21x30 cm, oramad
PROVENIENS: Färg och Form

203566

2013-09-28