Gustav Rudberg färglitografi

Gustav Rudberg färglitografi
Gustav Rudberg färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Skutor i solsken, signerad Gustav Rudberg, färglitografi, 48x61 cm

Papper med fläckar

203567

2013-09-15