Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VAINIO, Miriam (samtida): Staden, signerad Miriam Vainio, olja på duk, 31x35 cm
PROVENIENS: Färg och Form
203571
2013-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här