Soffbord 1950-tal

Soffbord 1950-tal
Soffbord 1950-tal
Soffbord 1950-tal
Soffbord 1950-tal
Soffbord 1950-tal
Soffbord 1950-tal
Soffbord 1950-tal
Soffbord 1950-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1950-tal, märkt SMF492 (Svenska möbelfabriken), jakaranda med intarsia, höjd 54, 110x53 cm

Bruksslitage

203583

2013-09-15