Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TALLRIK, kompaniporslin, Qing dynastin, ca 1725-30, dekor i imarifärger föreställande guvernör Duff och hans hustru, diameter ca 23 cm
Skador och lagningar
203594
2013-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här