Greta Gerell oljemålning

Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GERELL, Greta (1898-1982): "Le Cannet", Frankrike, signerad och daterad Gerell -46, olja på pannå, 20x25,5 cm

Smärre kantskador efter stift

203599

2013-09-16