Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
HERMELIN, Olof (1827-1913): Landskap med bäck, signerad och daterad O. Hermelin 1885, olja på pannå, 28x50 cm
203611
2013-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här