Olof Hermelin oljemålning

Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

HERMELIN, Olof (1827-1913): Landskap med bäck, signerad och daterad O. Hermelin 1885, olja på pannå, 28x50 cm

203611

2013-09-16