Julius Alexis Wetterbergh oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WETTERBERGH, Julius Alexis (1816-1872): Föreställande Hofurmakar Kilberg i Stockholm, signerad och daterad a tergo Jul. Alexis Wetterbergh 1853, olja på duk, 31x27 cm

203623

2013-09-16