Modeskisser 1920-tal

Modeskisser 1920-tal
Modeskisser 1920-tal
Modeskisser 1920-tal
Modeskisser 1920-tal
Modeskisser 1920-tal
Modeskisser 1920-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, modeskisser 6 st, 1920-tal, otydligt signerade och daterade 27 resp 28, blandtekniker, 3 st 29,5x21,5 cm resp 3 st 34,5x21 cm

Ett glas trasigt

203624

2013-09-16