Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOBERG, Ferdinand (1860-1946): Motiv från Haneberg, signerad och daterad Boberg Haneberg 1937, akvarell och tusch, 20x24,5 cm
Glasskada
203630
2013-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här