Gravyr Karl XII

Gravyr Karl XII
Gravyr Karl XII

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRAVYR, 1700-tal, "Carolus XII Suecorum Gothor. et Vandalorum Rex.", 27x18,5 cm

Veck, smärre fläckar, ram med omfattande skador

203636

2013-09-16