Axel Fahlcrantz oljemålning

Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAHLCRANTZ, Axel (1851-1925): Insjölandskap, monogramsignerad A F-z, olja på duk uppfodrad på pannå, 18x25 cm

203644

2013-09-16